Wyślij wiadomość
Dom O nas

Teaminfo

profil firmy

Sichuan CDQ Industrial Co., Ltd. została założona od 2016 r., Poprzednikiem firmy był Dayi County IN Chengdu City OEM narzędzia CNC Indywidualne przedsiębiorstwa Od wielu lat koncentrujemy się na narzędziach do toczenia gwintów, narzędziach do frezowania gwintów, narzędziach tnących i narzędziach do przecinania Wieloletnie nagromadzenie doświadczeń i harmonijny rozwój większości klientów i stopniowo w kierunku wielkogabarytowego wątku w rowku charakterystycznej drogi wzrostu i stopniowego zdobywania uznania większości rynku, stabilnej jakości produktów, dotarły do ​​branży poziom.

Firma znajduje się w Chengdu w prowincji Syczuan w salween, w przemysłowej koncentracji inkubatora, w warunkach ostrego rynku konkurującego z dużym przemysłem zawsze przestrzegamy jakości pierwszej trasy w międzynarodowym doskonałym przedsiębiorstwie w zakresie benchmarkingu, wysiłków na rzecz stworzenia ciężko zarobionej marki, aby sprostać potrzeby użytkowników krajowych i międzynarodowych, wierzymy, że nasze wysiłki biznesowe będą Twoim najlepszym partnerem.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

NASZA HISTORIA:

 

Sichuan CDQ Industrial Co., Ltd. założona w 2016 roku jest prywatną spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, zlokalizowaną na drodze nr 490 qii, strefa Hi-tech, zatrudnia ponad 50 osób i specjalizuje się w produkcji wysokowydajnych narzędzi skrawających, w tym wkładek do gwintowania , płytki do frezowania, płytki do rowkowania i przecinania oraz uchwyty narzędziowe i tak dalej.

 

Sichuan  CDQ industrial co.,ltd. Sichuan  CDQ industrial co.,ltd. Sichuan  CDQ industrial co.,ltd.
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Zachodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Sprzedawca

marki : CDQ

Ilość pracowników : 21~50

Coroczne wyprzedaże : 1000,000-2000,000

Rok założenia : 2016

pc Export : 70% - 80%